Магазини

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
dooney.com

Магазин жіночих сумок та інших аксесуарів. У магазині можна придбати різнопланові моделі сумок. Всі сумки мають високу якість, продуманий дизайн. Також представлені годинники, ювелірні вироби.


dorcousa.com

Магазин високоякісних, недорогих бритв і бритвених систем для чоловіків і жінок, а також необхідних аксесуарів для гоління.


doyoueven.com

Doyoueven - бренд спортивного одягу.


dress-for-less.com

Популярний онлайн магазин брендового одягу та взуття, тут представлений одяг в різних стилях, класика, спортивна, молодіжна, джинсова. Гасло магазину «одягайся за меншу ціну», тому керівництво магазину проводить постійні розпродажі, акції та знижки.


drhauschka.com

Торгова марка косметики, яка була заснована ще 1967 році доктором Рудольфу Хаушка. Тут представлена лінія по догляду за обличчям, тілом, волоссям і декоративна лінія. При розробці косметичних продуктів використовуються натуральні компоненти.


drjays.com

Магазин для модного, сучасного покоління, які обожнюють нічні тусовки, клуби, стиль хіп хоп в одязі. У магазині представлено багато торгових марок, які представляють модний одяг для яскравої молоді.


drmartens.com

Легендарний бренд взуття з багаторічною історією, який на сьогоднішній день налічує більше 3000 моделей фірмового взуття. Саме цього взуттєвому бренду належить винахід, так званих, черевик №1460, з 8 отворами для шнурків.


drop.com

Massdrop это интернет-сообщество для энтузиастов. Объединяющее людей по интересам - от аудио и электроники до вышивания и приготовления еды.


Наші контакти
  • Київ, пров. Новопечерський, 7
  • 380(44)502-44-84;  380(67)186-49-55
  • info-ua@pesoto.com
  • Видача та розсилка - Пн.-Пт.: з 10 до 19; Сб.: з 10 до 13. Служба підтримки - Пн.-Пт.: з 10 до 19
© 2015 Created by webdeveloper.ge