Магазини

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Перелік магазинів несе ознайомчий характер. Деякі з них можуть не приймати українські картки для оплати або не доставляти на адресу нашого складу. 

belk.com

Belk - мультибрендовий магазин одягу, взуття та аксесуарів високої якості за демократичними цінами. В онлайн магазині також пропонується широкий асортимент   косметики і прикрас, а також товарів для дітей.


benefitcosmetics.com

Магазин популярного бренду декоративної косметики, основна особливість якого-ідея натурального макіяжу, що не виходить з моди ніколи, натуральні відтінки, оригінальні назви товарів, а оформлення схоже по вигляду з кондитерськими виробами.


bergsskishop.com

Магазин з широким асортиментом зимового одягу і взуття, також лижі, сноуборди і аксесуари до них.


bhcosmetics.com

Інтернет магазин відомої косметичної компанії з однойменною назвою. Висока якість, продукції, що випускається, широкий асортимент. Також компанія має велику кількість нагород за неймовірно лояльне ставлення до своїх клієнтів.


bhphotovideo.com

Представлений широкий асортимент різної побутової техніки та електроніки. Тут можна купити фотоапарати, аудіо плеєри, ноутбуки, біноклі та багато іншої техніки.


bigelowchemists.com

Легендарна Нью-Йоркська аптека, яка працює з 1838 року і вважається найстарішою аптекою у всій Америці. Йдуть сюди зазвичай не за ліками, а за косметичними засобами. У продажу як маловідомі марки, так і популярна косметика.


bigttennis.com

Представлений широкий асортимент товарів для тенісу - ракетки, одяг, взуття та багато інших аксесуарів, необхідних для професійного тенісу.


Наші контакти
  • Київ, пров. Новопечерський, 7
  • 380(44)502-44-84;  380(67)186-49-55
  • info-ua@pesoto.com
  • Видача та розсилка - Пн.-Пт.: з 10 до 19; Сб.: з 10 до 13. Служба підтримки - Пн.-Пт.: з 10 до 19
© 2015 Created by webdeveloper.ge