Магазини

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Перелік магазинів несе ознайомчий характер. Деякі з них можуть не приймати українські картки для оплати або не доставляти на адресу нашого складу. 

wrangler.com

Інтернет-магазин відомої торгової марки джинсів, яка входить до трійки лідерів за популярністю в США. У магазині можна придбати одяг для жінок, чоловіків і дітей. Також є спеціальні розміри для високих і повних людей.


xeroshoes.com

Інтернет-магазин унікальної взуття, з неймовірно простим дизайном, і комфортним у використанні. У взутті немає нічого зайвого, прості сандалі, які підійдуть людям, які люблять натуральні, близькі до природи речі.


xoticpc.com

Офіційний інтернет-магазин американської компанії XOTIC PC, один з найбільших системних інтеграторів в США.


xoxide.com

Інтернет-магазин, який є одним з перших і до сих пір провідним інтернет-магазином комп*ютерної техніки, аксесуарів та цілого ряд інших унікальних товарів.


xtremeguard.com

Інтернет-магазин, який починав роботу з продажу високоякісних захисних стекол для будь-якого виду електроніки, з часом розширюючи свій асортимент і пропонуючи все більше видів захисту і аксесуари для будь-якого виду електроніки.


yoox.com

Відомий інтернет-магазин в основному італійських брендів, в якому можна придбати стильний одяг, взуття, аксесуари, косметику, ювелірні прикраси для жінок, чоловіків і дітей.


yubico.com

Магазин, в якому можна придбати пристрій аутентифікації обладнання, яке підтримує разові паролі, шифрування і аутентифікацію з відкритим ключем і протокол Universal 2nd Factor (U2F).


yvesrocherusa.com

Інтернет магазин косметики і парфумерії бренду yves rocher. У магазині можна придбати високоякісну косметичну продукцію по догляду за обличчям, тілом, волоссям. Також в магазині представлена декоративна лінія косметика.


zamplebox.com

Популярний інтернет-проект в області "рідини за передплатою", що дозволяє отримувати рідини на розсуд магазину щомісяця.


zappos.com

Популярний інтернет-магазин США, в якому можна придбати жіночу, чоловічу одяг і взуття. Також косметику, різні аксесуари та товари для дому. Асортимент товарів просто величезний, ціни доступні.


Наші контакти
  • Київ, пров. Новопечерський, 7
  • 380(44)502-44-84;  380(67)186-49-55
  • info-ua@pesoto.com
  • Пн.-Пт.: з 10 до 19; Сб.: з 10 до 13
© 2015 Created by webdeveloper.ge