Магазини

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Перелік магазинів несе ознайомчий характер. Деякі з них можуть не приймати українські картки для оплати або не доставляти на адресу нашого складу. 

www.serversupply.com

Інтернет-магазин з продажу серверного обладнання, пристроїв для зберігання даних, корпусів і інших комп*ютерних комплектуючих.


www.villeroy-boch.com

Інтернет-магазин марки Villeroy & Boch, яка займається виробництвом і продажем меблів, товарів для будинку з 1748 року. Витончений дизайн, висока якість всіх товарів. Меблі, посуд, товари для інтер*єру.


www.wonderfuldress.com

Інтернет-магазин вечірніх нарядів для дівчаток і хлопчиків. У магазині можна придбати гарні сукні, костюми, взуття, аксесуари.


www.woot.com

Незвичайний інтернет-магазин, який пропонує на продаж покупцям кожен день всього лише один товар, який попередньо ніде не оголошується. Головний девіз магазин «один день - одна угода».


xeroshoes.com

Інтернет-магазин унікальної взуття, з неймовірно простим дизайном, і комфортним у використанні. У взутті немає нічого зайвого, прості сандалі, які підійдуть людям, які люблять натуральні, близькі до природи речі.


xoticpc.com

Офіційний інтернет-магазин американської компанії XOTIC PC, один з найбільших системних інтеграторів в США.


xoxide.com

Інтернет-магазин, який є одним з перших і до сих пір провідним інтернет-магазином комп*ютерної техніки, аксесуарів та цілого ряд інших унікальних товарів.


xtremeguard.com

Інтернет-магазин, який починав роботу з продажу високоякісних захисних стекол для будь-якого виду електроніки, з часом розширюючи свій асортимент і пропонуючи все більше видів захисту і аксесуари для будь-якого виду електроніки.


yoox.com

Відомий інтернет-магазин в основному італійських брендів, в якому можна придбати стильний одяг, взуття, аксесуари, косметику, ювелірні прикраси для жінок, чоловіків і дітей.


yubico.com

Магазин, в якому можна придбати пристрій аутентифікації обладнання, яке підтримує разові паролі, шифрування і аутентифікацію з відкритим ключем і протокол Universal 2nd Factor (U2F).


Наші контакти
  • Київ, пров. Новопечерський, 5
  • 380 44 5024484;  380 67 1864955
  • info-ua@pesoto.com
  • Пн.-Пт.: з 10 до 19; Сб.: з 12 до 15
© 2015 Created by webdeveloper.ge