• by Admin
  • 01 Травень 2016


Наша компанія здійснює доставку товарів з США фізичним особам для особистих і сімейних потреб.
Виходячи з цього, є ряд обмежень для вантажу, що доставляється, які стосуються його кількості:

Мобільні телефони, планшети, ноутбуки, навушники і все, що містить в собі приймально-передавальний тракт радіохвиль - один одержувач в одній поставці може отримати НЕ БІЛЬШЕ 2-х одиниць даних пристроїв. Нові, Б / У або зламані - значення не має.
У разі, коли приходить більше 2-х одиниць даних пристроїв, вантаж затримується, і одержувач зобов'язаний отримати дозвіл на ввезення в УДЦР. Якщо дозвіл не буде отримано, вантаж буде відправлений назад у США за рахунок одержувача.


Митний кодекс України (Витяг)

Глава 53. Загальні положення щодо пропуску та оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України громадянами

Стаття 364. Питання, що регулюються цим розділом
1. Цей розділ регулює умови та порядок пропуску та оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.
2. У разі переміщення громадянами-підприємцями через митний кордон України товарів, пов'язаних зі здійсненням ними підприємницької діяльності, митне оформлення здійснюється в порядку, встановленому цим Кодексом та іншими законодавчими актами України для підприємств. Положення даного розділу в такому випадку не застосовуються.

У разі необхідності, для підтвердження митної вартості товару, ми можемо запросити у вас інформацію по товару, що пересилається, а саме:

- Посилання на офіційне джерело в інтернеті, де буде видно найменування продукції і її вартість;
- Виписку з банку, де буде видно проведення транзакції - хто оплатив, скільки сплатив, за що сплатив і кому оплатив;

Наші контакти
  • Київ, пров. Новопечерський, 7
  • 380(44)502-44-84;  380(67)186-49-55
  • info-ua@pesoto.com
  • Видача та розсилка - Пн.-Пт.: з 10 до 19; Сб.: з 10 до 13. Служба підтримки - Пн.-Пт.: з 10 до 19
© 2015 Created by webdeveloper.ge