Магазини

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
dolcegabbana.com

Відомий миррове бренд, який був заснований в 1985 році в Італії. У магазині представлений одяг, взуття та аксесуари для жінок, чоловіків. Даний бренд по праву належить до класу люкс.


donnakaran.com

Dkny.com -магазин, предлагающий дизайнерскую одежду, обувь и аксессуары для мужчин и женщин.


dooney.com

Магазин жіночих сумок та інших аксесуарів. У магазині можна придбати різнопланові моделі сумок. Всі сумки мають високу якість, продуманий дизайн. Також представлені годинники, ювелірні вироби.


doyoueven.com

Doyoueven - бренд спортивного одягу.


dress-for-less.com

Популярний онлайн магазин брендового одягу та взуття, тут представлений одяг в різних стилях, класика, спортивна, молодіжна, джинсова. Гасло магазину «одягайся за меншу ціну», тому керівництво магазину проводить постійні розпродажі, акції та знижки.


drjays.com

Магазин для модного, сучасного покоління, які обожнюють нічні тусовки, клуби, стиль хіп хоп в одязі. У магазині представлено багато торгових марок, які представляють модний одяг для яскравої молоді.


drmartens.com

Легендарний бренд взуття з багаторічною історією, який на сьогоднішній день налічує більше 3000 моделей фірмового взуття. Саме цього взуттєвому бренду належить винахід, так званих, черевик №1460, з 8 отворами для шнурків.


dsw.com

Мультибрендовий магазин, тільки дизайнерські речі від світових виробників. У магазині можна купити за доступними цінами оригінальне взуття та сумки.


dtlr.com

Мультибрендовий магазин взуття для всієї родини, тут ви знайдете не тільки звичайне, повсякденне взуття, а також спеціалізоване взуття для бігу, баскетболу, і інших видів спорту. Також представлений одяг та аксесуари.


eBags.com

ЕBags.com - интернет- магазин для настоящих любителей сумок. В магазине вы найдете сумки и чемоданы на любой вкус.


Наші контакти
  • Київ, пров. Новопечерський, 7
  • 380(44)502-44-84;  380(67)186-49-55
  • info-ua@pesoto.com
  • Видача та розсилка - Пн.-Пт.: з 10 до 19; Сб.: з 10 до 13. Служба підтримки - Пн.-Пт.: з 10 до 19
© 2015 Created by webdeveloper.ge