Магазини

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
6pm.com

укр Інтернет-магазин 6PM - популярний американський гіпермаркет одягу, взуття, аксесуарів, сумок, прикрас, годинників для жінок, чоловіків і дітей (понад 470 брендів).


amazon.com

Amazon.com - найбільший в світі гіпермаркет, який реалізує всі групи товарів. Величезна різноманітність якісних товарів за доступними цінами. Цей сайт є беззаперечним лідером інтернет-торгівлі, представляючи тільки краще.


amway.com

Аmway -компанія в США, що входить з 2000 року в корпорацію Alticor. Компанія займається виробництвом і продажем засобів особистої гігієни, побутової хімії, косметичних засобів, біологічно активних добавок до їжі та ін.


belk.com

Belk - мультибрендовий магазин одягу, взуття та аксесуарів високої якості за демократичними цінами. В онлайн магазині також пропонується широкий асортимент   косметики і прикрас, а також товарів для дітей.


blinq.com

Онлайн-магазин електроніки, одягу і взуття для всієї родини, товарів для дому та саду та багато інших груп товарів.


boscovs.com

Магазин спеціалізується на продажі різних товарів для всієї родини. Можна знайти взуття і одяг для чоловіків, жінок і дітей, аксесуари, косметичні засоби, товари для будинку, побутову техніку, іграшки та багато іншого. Ціни дуже привабливі.


buy.com

Вuy.com - крупнейший в мире интернет- магазин электроники и товаров для дома и активного отдыха.


BuyDig.com

BuyDig.com - интернет- гипермаркет электроники, товаров для дома, товаров для путешествий.


cableclamp.com

Сableclamp.com - интернет- гипермаркет товаров из США. В магазине вы найдете компьютеры, электронику, товары для бытовой ,медицинской, автомобильной промышленности, садоводства и отдыха.


costco.com

Сostco.com - крупный интернет- манганин электроники, компьютеров, мебели, отдыха на открытом воздухе, приборы, ювелирные изделия и многое другое.


Наші контакти
  • Київ, пров. Новопечерський, 7
  • 380(44)502-44-84;  380(67)186-49-55
  • info-ua@pesoto.com
  • Пн.-Пт.: з 10 до 19; Сб.: з 10 до 13
© 2015 Created by webdeveloper.ge